всі категорії
EN

Головна> Новини

Постачальник антибіотиків: де знайти найкращий?

Час: 2024-02-23 Переглядів: 71

Станом на лютий 2024 року основні виробники паперових масловідштовхувальних засобів припинили виробництво та продаж фторовмісних паперових масловідштовхувальних засобів, що свідчить про вихід фторованих хімічних продуктів з ринку паперових масловідштовхувальних засобів. На цьому етапі ця стаття має на меті переглянути історію масляних репелентів, вироблених великими компаніями, слугуючи орієнтиром для майбутнього ринку.

 

Ранні методи маслостійкості:

Смазка-пробний папір був винайдений ще в 1896 році, оскільки звичайний папір сам по собі не може протистояти олії. Щоб досягти маслостійкості, зазвичай застосовуються різні методи. Це включає інтенсивне каландрування для збільшення щільності паперу та нанесення шару воску (стеаринової кислоти) на поверхню паперу. Іноді обробка сірчаною кислотою також використовується для запобігання проникненню нафти. Однак ці методи не зовсім ефективні, оскільки масло все одно може просочитися.

оптовий високоефективний маслозахисний засіб

Піонерське використання 3M фторованих хімікатів:

3М Коrporation є піонером фторованих паперових масляних репелентів. Ще у 1980-х роках компанія 3M розробила та вивела на ринок паперові масловідштовхувальні засоби, засновані на зовсім іншому технологічному принципі. Використовуючи властивості фтору зменшувати поверхневий натяг, ці обробки знизили поверхневий натяг паперу приблизно до 20, надавши паперу маслостійкість. Крім того, їхній метод тестування на основі поверхневого натягу Test Kit став стандартом для американської целюлозно-паперової промисловості (TAPPI).

До 2000 року корпорація 3M домінувала на ринку масловідштовхувального паперуt з часткою ринку понад 80%. Вони пропонували різні моделі продуктів, включаючи FC-805, FC-807, FC-809, FC-845, FC-850, FC-886, серед інших. Однак приблизно в 2000 році через занепокоєння щодо перфтороктанового сульфонату (PFOS), який утворюється в процесі електрохімічного фторування (ECF), компанія 3M завчасно пішла з ринку.

 

Конкуренція та інновації:

На відміну від процесу ECF корпорації 3M, фторовані хімічні компанії, такі як Dupont, переважно використовують процес теломеризації, який не генерує проміжний продукт PFOS. Отже, ринок увійшов у період гострої конкуренції між різними гравцями. Dupont представив йогоoнебезпечний продукт моделі, зокрема Zonyl™ NF, Zonyl™ 8868, Zonyl™ 9464 тощо.

 

Французька компанія Atofina представила жировідштовхувальні продукти Forapele™ 321 і Forapele™ 325, які здобули значну репутацію на ринку. Зокрема, F-321, зірковий продукт у китайській промисловості формування целюлози, заклав основу для розвитку та галузевих стандартів сектору формування паперу. Продукт відіграв ключову роль у формуванні галузевих стандартів, зазначених у GB18006.1-1999 для одноразового біологічно розкладаного посуду, зокрема стандарту термостійкої олії.

 

Ранній розвиток індустрії паперово-пластикової упаковки був зумовлений насамперед поступовим припиненням використання білого пінопласту в залізничному секторі. Ці продукти набрали обертів завдяки значному експорту на такі ринки, як Сполучені Штати, Японія та Австралія. Великі події, такі як Aichi Expo в Японії та Олімпійські ігри 2000 року в Австралії, відіграли каталітичну роль у сприянні розвитку паперово-пластикової промисловості.

 

постачальник водонепроникного та масляного агента


Перехід до С6 Товарів:

Через ринкові сили, особливо занепокоєння та пов’язані судові процеси щодо PFOA, компанії переходять від продуктів C8 першого покоління до продуктів з вуглецем-шість. Компанія DuPont також представила нове покоління продуктів C6, таких як Capstone™ P-620 і P-623, які мають значно нижчу продуктивність порівняно з продуктами з вуглецем-вісім. Реакція ринку не була ідеальною, насамперед тому, що через вплив перфтороктанової кислоти (PFOA) компанія DuPont поступово покинула ринок паперових жировідштовхувальних розчинів.

 

Хімічні компанії, що виготовляють традиційний папір, також не залишаються бездіяльними. Вони послідовно випустили Advanced масловідштовхувальні продукти. Ciba-Geigy, як гігант хімічної промисловості спеціального паперу, представила такі продукти, як Lodyne P-201, P-208E, P-504, 514, Lodyne-2000, 2010 і 2020, а також забезпечила собі місце в ринок формування целюлози. Lodyne-2020 є чудовим продуктом із найвищою ефективністю фтору серед усіх продуктів, що означає, що він досягає максимального масловідштовхувального ефекту з найменшою кількістю використаних елементів фтору.

 

оптова тара для харчових продуктів масло водовідштовхувальне


Поява японських компаній:

Японська хімічна компанія Asahi Glass Co., Ltd. (AGC) також представила масляні репеленти, включаючи такі моделі, як AG-530, AG-550, а також пізніші моделі, такі як AGE-060 і AGE-860.


Інша японська хімічна компанія, що займається виробництвом фтору, Daikin Industries, Ltd., також представила моделі маслостійких агентів, включаючи TG-410, TG-810 і новіші моделі, такі як TG-8811 і TG-8111. Особливо продукція цих двох японських компанійC6 продукти, швидко заповнили ринкову прогалину, залишену європейськими та американськими компаніями, такими як DuPont, які поступово залишають ринок.

 

У цій статті подано короткий огляд продукції цих компаній, а також ретроспективу епохи. Кожного разу, коли я зустрічав продукти цих всесвітньо відомих компаній, я також проводив деякі дослідження з цікавості. Оскільки всі ці продукти подали заявки на схвалення FDA, їхні хімічні структури можна зрозуміти з загальнодоступних даних. Зіткнувшись зі складними хімічними конструкціями, розробленими цими компаніями, неможливо не захоплюватися та не поважати геніальні хімічні концепції вчених. Мабуть, це найяскравіший приклад того, як технології змінюють життя.

 

Майбутні перспективи та інновації:

Оскільки ми стикаємося з вікном часу для поступового виведення фторвмісних масляних репелентів, різні хімічні компанії постійно намагаються вирішити, як нові продукти відповідають і задовольнять потреби цього ринку. Новий матеріал Ningbo Chem-plus Масловідштовхувальний продукт без вмісту фтору отримав визнання на ринку з моменту свого запуску. Він не містить фтору, відповідає стандартам продуктивності та простий у використанні. Ми сподіваємось співпрацювати з колегами по галузі, щоб сприяти розвитку ринку.

На закінчення я хотів би запозичити цитату винахідника автомобіля Карла Бенца:

«Сам процес винаходу в тисячу разів чудовіший за результат винаходу».

високоякісний водовідштовхувальний засіб на основі фторового масла