всі категорії
EN

Головна> Новини

Chem-Plus: присвячений дослідницькому формуванню міцної та маслостійкої целюлози

Час: 2023-09-04 Переглядів: 78

З впровадженням"Новий наказ про обмеження використання пластику«Попит на екологічно чисту упаковку постійно зростає.Формування паперової маси, як перероблений та екологічно чистий матеріал, відчуває зростаючий попит. Різноманітність харчових звичок породило різні потреби в упаковці, з особливим акцентом на маслостійкий властивості формування паперової маси.

 

Ningbo Chem-Plus New Material Technology Co., Ltd. Chem-Plus є провідним світовим постачальником передових рішень для виробництва паперу та тонкої хімічної технології, зосереджуючись на галузі тонкого хімічного виробництва паперу. Ми прагнемо до постійних інновацій і стабільної роботи, надаючи конкурентоспроможні рішення, продукти та послуги нашим корпоративним клієнтам.

 

Компанія може похвалитися командою висококваліфікованих, кваліфікованих і технічно досвідчених менеджерів і наукових талантів. Ми створили спеціалізовану технічну групу під керівництвом досвідченого доктора філософії. експертів у галузі прикладної хімії, у тому числі одного доктора наук із Південної Кореї. Разом ми створили передову дослідницьку лабораторію. Компанія націлена на точність, прагматизм, інновації та ефективність, з місією «служити галузі та сприяти розвитку суспільства».

 

Компанія об’єднує технологічні дослідження та розробки з технічними послугами, пропонуючи ряд продуктів, включаючи реологічні агенти, маскуючі та покращуючі агенти, біолатекс, домашні крохмальні латексні модифікатори,високоефективні водонепроникні засоби, неорганічні волокна,екологічно чисті засоби міцності у вологому стані,засоби сухої міцності,внутрішні проклеювачі для целюлози, спеціальні клеї на основі крохмалю для гофрованого паперу, відокремлювачі сушильного циліндра, термочутливі сенсибілізуючі добавки (високотемпературного типу, низькотемпературного типу), порожнисті сфери з великими частинками, термочутливі мастила (аніонні, неіонні), LEP- спеціалізовані засоби для покриття, ізоляційні покриття на водній основі без вмісту фтору, фторвмісні внутрішні засоби для захисту від нафти та засоби для захисту від нафти, що не містять фтору, серед інших. Продукти були протестовані та сертифіковані всесвітньо відомими організаціями з тестування, такими як SGS.

 

Масловідбійник JH-350N C6

З 2014 по 2019 роки висококваліфікована та передова команда досліджень і розробок на чолі з доктором Шенью Цянь, яка представляла багатьох докторських талантів, розробила харчовий масловідбійник. Цей продукт використовується в промисловості для формування целюлози, забезпечуючи виняткову масловідштовхувальну дію для формованих виробів з целюлози.

оптовий продавець водовідштовхувальних хімікатів

Основні характеристики продукту:

Конкурентне ціноутворення

Відмінне загальне співвідношення ціни та якості.

Переваги продукту

Низький вміст добавок, усі продукти сертифіковані та не містять таких хімікатів, як PFOA та PFOS.

Переваги сервісу

Наша команда досліджень і розробок може налаштуватиe масляні репеленти to відповідати якості води у вашому регіоні та надавати відповідні технічні консультації клієнтам.

 

 

Масловідштовхувальна добавка без фтору

Цей продукт займає лідируючі позиції в галузі. Компанія спеціалізується на папері та тонкій хімії вже більше десяти років. Багатокомпонентна масловідштовхувальна формула забезпечує стійкий масловідштовхувальний ефект при температурах від 20 до 70°C. Технологія зріла, і поточна товщина продукту може досягати 0.5-0.6 мм. У результаті компанія отримала запрошення від багатьох клієнтів для технічного обміну

Основні характеристики продукту:

Відрізняючись від інших конкурентів на ринку, які можуть витримувати лише певні температури, цей продукт зберігає стабільну маслостійкість у діапазоні температур 20-70°C.

Розрахований на звичайну товщину (0.5-0.7 мм).

Рішення можна налаштувати відповідно до конкретних вимог, що забезпечує чудові результати. Крім того, продукт пропонує широкий простір для ітерації та ефективності, забезпечуючи швидке вдосконалення відповідно до вимог ринку.