всі категорії
EN

Головна> Новини

Що таке масляний репелент без фтору?

Час: 2024-02-05 Переглядів: 42

Зростання занепокоєння щодо фторованих хімікатів 

Кінострічка "Темні води" розповідає про американського юриста, який бере екологічний позов проти хімічної компанії, яку він колись обслуговував, розпочинаючи розслідування та зіткнувшись з корпорацією. Історія заснована на статті Натаніеля Річа "Адвокат, який став DuPont"s Worst Nightmare", опублікованому в The New York Times. Позов головним чином стосується десятиліть виробництва та використання DuPont перфтороктанова кислота (PFOA), а також екологічні проблеми, які це викликало.

немає Розподільник чаш PFAS

У міру того, як історія була широко розповсюджена, хімічний термін у цій історії, «PFOA», став дедалі знайомішим людям. PFOA означає перфтороктанову кислоту, яка є поверхнево-активною речовиною, яка широко використовується у процесі виробництва фторопласту завдяки своїм чудовим властивостям. Його основна функція полягає в тому, щоб допомогти в диспергуванні фторопласту, такого як політетрафторетилен (PTFE). Однак останніми роками безпека цієї хімікати ставиться під сумнів.

 

Безпека хімічних речовин, як правило, оцінюється та аналізується за кількома вимірами, які зазвичай скорочуються в галузі як PBT, що означає стійкий, біонакопичувальний та токсичний. Ці терміни означають екологічну стійкість, біологічне накопичення та токсичність відповідно. Для трьох властивостей PFOA було проведено широке дослідження, яке виявило його P і B характеристики. Хоча його Т-характеристика не була повністю підтверджена, це викликало широке занепокоєння, що спонукало промисловість у всіх галузях ініціювати хвилю поступової відмови від PFOA.

PFAS та екологічне регулювання 

Останніми роками, коли прискорилася поступова відмова від PFOA, інший хімічний термін,PFAS, швидко став гарячою темою. PFAS означає пер- та поліфторалкільні речовини. Поліфторалкільні речовини, які включають більш широкий спектр фторованих сполук, таких як PFOA, PFOS, PFHxA, PFHxS тощо, належать до PFAS. Ця категорія охоплює понад 4,700 фторованих сполук, охоплюючи майже всі фторвмісні продукти хімічної промисловості. Основною причиною, чому ці речовини привернули увагу, є їх виняткова стабільність; вони нелегко розкладаються в навколишньому середовищі і зазвичай демонструють стійкі властивості. Отже, виникає занепокоєння щодо їх довгострокової присутності в навколишньому середовищі та накопичення через їх стійкість.

 виробник дешевих безкоштовних мисок pfas

Фториди широко використовуються в нашому повсякденному житті, одним із відомих прикладів є політетрафторетилен, широко відомий як «король пластику». Він відіграє важливу роль як у промислових, так і в домашніх умовах. Наприклад, кухонний посуд з антипригарним покриттям, основною побутовою технікою, покритий шаром політетрафторетилену, що забезпечує його антипригарні властивості. Подібним чином текстиль проходить водонепроникну, маслонепроникну обробку та захист від плям, яку зазвичай називають «трьох стійкою обробкою», з використанням фторидів для обробки тканини. У промисловості пакування харчових продуктів фториди також є емналаштований лікувати папір для пакування жирних харчових продуктів, надаючи водостійкі та маслостійкі властивості.


Через широку стурбованість PFAS Європейський Союз взяв на себе ініціативу у вирішенні цього питання. У березні 2023 року Європейське хімічне агентство (ECHA) ініціювало публічні консультації щодо пропозицій, поданих Данією, Німеччиною, Нідерландами, Норвегією та Швецією, щодо додавання обмежень на виробництво, розміщення на ринку та використання ПФАС до Додатку XVII REACH (реєстрація, оцінка, авторизація та обмеження хімічних речовин). Мета полягала в тому, щоб дозволити зацікавленим сторонам висловити свою думку щодо включення PFAS до обмежень REACH та впровадження контролю. Після завершення публічних консультацій Комітет з оцінки ризиків (RAC) і Комітет соціально-економічного аналізу (SEAC) ECHA оцінять запропоновані обмеження на основі відгуків консультацій. Остаточне рішення щодо включення PFAS до обмежень та впровадження контролю прийматиме Європейська комісія.

Вплив на традиційні хімічні компанії фтору

Традиційні хімічні компанії фтору, такі як DuPont, 3M і Daikin, які існують століттями, стикаються з величезним тиском. У 2022 році компанія 3M оголосила про врегулювання у розмірі 10.3 мільярда доларів США, яке має бути виплачено протягом наступних 13 років (приблизно 74 мільярди юанів), і планує вийти з хімічного бізнесу фтору до 2025 року. Подібним чином DuPont погодилася виплатити врегулювання у розмірі 670 мільйонів доларів США в довгостроковій екологічній угоді. позов і вийти з фторхімічного бізнесу в певних областях. Ці дії транснаціональних корпорацій відображають широке занепокоєння щодо фтору в суспільстві.

 

Формовані вироби з целюлози, широко відомий як паперовий посуд, останніми роками швидко популяризувався та розвивався завдяки своїй гігієнічності та легкому розкладанню.Засоби для обробки фтором зазвичай використовуються як добавки для додання водонепроникності та маслостійкості паперовому посуду. Незважаючи на те, що фторид успішно застосовувався для обробки паперового посуду, занепокоєння щодо PFAS у всьому світі призведе до його виключення з паперових виробів. Наприклад, FDA США оголосило на своєму офіційному веб-сайті, що з 1 січня 2024 року фториди, перелічені в FCN для обробки маслостійкого паперу, будуть поступово виведені з ринку.

фторована вода та масловідштовхувальна фабрика

Впровадження нефторованих маслостійких продуктів 

Це водночас і виклик, і можливість. У той час як великі компанії поступово відмовляються від фторованих хімікатів, вони активно шукають альтернативи. Для засобів проти нафти, які використовуються в паперовій промисловості, нові замінники повинні відповідати декільком вимогам: по-перше, вони не повинні містити фтор; по-друге, вони повинні мати хороші водостійкі та маслостійкі властивості, особливо проти гарячих і холодних масел; по-третє, вони повинні бути реалізовані в існуючих умовах обробки.


В даний час деякі компанії запровадили нефторовані маслостійкі продукти на ринок. Порівняно з традиційними репелентами, що містять фторовані масла, їх ефективність відрізняється. Загалом їх можна описати як «напівпрозорі, але не прозорі». Наприклад, у тесті на маслостійкість паперового посуду, наливання гарячої олії при 85°C у паперову миску чи тарілку та витримування протягом 30 хвилин без зміни кольору чи витоку вважається кваліфікованим. Традиційні фторовані засоби для обробки можуть легко досягти цього, тоді як сучасні нефторовані масляні репеленти мають тенденцію швидко знебарвлюватися після нанесення на них олії. Незважаючи на те, що вони можуть не витікати за певних умов через 30 хвилин, їх продуктивність не можна вважати задовільною. Крім того, як тільки температура масла перевищить певний поріг, наприклад 60°C, витік відбувається негайно, і вони навіть не можуть запобігти проникненню масел при температурах охолодження. Ці продукти все ще не можуть зрівнятися з продуктивністю оригінальних фторованих репелентів, що вказує на величезні технічні проблеми.

Chem-Plus: вирішення проблем продуктивності

Продукт Хім-Плюс ефективно вирішує цю проблему, повністю задовольняючи трьом основним вимогам програми. По-перше, він не містить фтору. Як сам продукт, так і посуд, виготовлений з використанням масловідбійників Хім-Плюс, пройшли тестування в авторитетній лабораторії.,забезпечення повної відсутності фтору.

 

По-друге, випробування антимасляних характеристик повністю відповідає вимогам. Займаючи лідируючі позиції в галузі, наше багатокомпонентне рішення проти виділення масла може досягти стабільної стійкості до масла за будь-якої температури між 20-70°C. Технологія зріла, і в даний час товщина продукту може досягати 0.5-0.6 мм.

катіонна масловідштовхувальна компанія

катіонна масловідштовхувальна компанія


По-третє, його можна ідеально поєднати з існуючими процесами. Продукт Chem-Plus вже пройшов перевірку виробництва великомасштабного обладнання зі стабільними процесами та видатною продуктивністю.

 

високоякісний олеофобний масляний репелент


Хім-Плюс маслостійкі засоби започаткувала масове виробництво маслостійких агентів, що не містять фтору, для практичного застосування як усередині країни, так і за кордоном. З використанням масловідбійника Хім-Плюс виробляються нові види паперового посуду, стійкого до температури до 100 градусів за Цельсієм, який поступово отримує визнання споживачів. Нехай нове покоління продуктів без фтору відповідає потребам ринку та потребам користувачів.